złota celebrytka naszyjnik nieskonczonosc i serduszko

Złote celebrytki, czyli biżuteria na każdą okazję

W ostatnich czasach w modzie biżuteryjnej dominuje minimalizm. Oznacza to, że na co dzień najczęściej wybieramy delikatną biżuterię. Subtelne złote celebrytki stały się klasykiem, który każda kobieta pragnie nosić. Pytanie więc, jak je dobrać?

Czym są celebrytki?

To nic innego jak subtelne łańcuszki z zawieszkami. Zyskały one największą popularność w ostatnich latach. Cieszą się szczególnym uznaniem, także wśród polskich, jak i światowych gwiazd. Do ich miłośniczek należą m.in. Maffashion, Jessica Alba, jak i Alexa Chung. Nic dziwnego, bowiem naszyjnik tego typu wyróżnia się ponadczasowym wzorem. Ponadto, pasują one do eleganckiej sukienki oraz bardziej sportowego outfitu .

Jaką celebrytkę wybrać?

W sklepie jubilerskim Ergold dostępne są zarówno celebrytki złote, jak i srebrne. Oprócz tego, ich oferta jest naprawdę bogata. Można spotkać przeróżne kształty i wzory zawieszek. Taką samą popularnością cieszą się abstrakcyjne kształty oraz zwykłe gładkie, okrągłe blaszki. Dostępne są także zawieszki ze specjalnym grawerem, jak i układające się w określone słowa. Wybór więc zależy od naszych preferencji i upodobań.

Złoty naszyjnik celebrytka

Złoty naszyjnik pięknie prezentuje się w parze z innym lub w jeszcze większych zestawach. Najbardziej efektownie wyglądają naszyjniki o różnych długościach, a także z różnymi zawieszkami. Wśród gwiazd bardzo często dominuje zawieszka w postaci krzyżyka. Spotykane się również zawieszki w kształcie serca, koła, koniczyny, podłużnej blaszki, a także znaku nieskończoności.