pierścionek z białego złota zaręczynowy

Wyjątkowy pierścionek zaręczynowy

Zaręczyny to bez wątpienia taki moment w życiu, który rozpoczyna zupełnie nową drogę i jest obietnicą czegoś pięknego i wspaniałego. Dlatego też warto postawić na wyjątkowy pierścionek zaręczynowy dla wybranki serca, który zachwyci ją i będzie stanowił wspaniałą pamiątkę tego cudownego dnia na całe życie.

Wyjątkowy pierścionek zaręczynowy z białego złota

pierścionek z białego złota zaręczynowy

Dzisiaj wciąż najbardziej modne i popularne są pierścionki zaręczynowe wykonane z białego złota. Chociaż żółte czy różowe złoto wraca do łask, białe jest zdecydowanie bardziej dyskretne, doskonale współgra z biżuterią w kolorze srebrnym oraz właśnie złotym. Wiele kobiet preferuje białe złoto ze względu na swoją delikatność. Ten kolor biżuterii doskonale współgra z każdym odcieniem karnacji.

Jeden jedyny pierścionek zaręczynowy z białego złota

Na co postawić wybierając pierścionek zaręczynowy dla swojej ukochanej? Na pewno nie należy decydować się na pierwszy z modeli, natomiast raczej delikatnie wybadać preferencje swojej ukochanej, bo to w końcu jej dłoń będzie zdobił ten pierścionek. Białe złoto jest też dlatego dobrym wyborem, że doskonale współgra z obrączkami wykonanymi na przykład ze złota białego i żółtego. Dobrym pomysłem jest bowiem dobieranie pierścionka i obrączki tak, aby wspólnie stanowimy ładny i zgrabny komplet. Biały pierścionek ozdobiony za pomocą jakiegoś pięknego kamienia szlachetnego to najlepsza propozycja.