Upominki dla gości weselnych – prosty gest o wielkim znaczeniu

Planując ceremonię ślubną, warto pamiętać o gościach. Zadbać o eleganckie, wręczone osobiście zaproszenia, a na ślubie – o drobne upominki będące wyrazem wdzięczności za obecność w tym ważnym dla młodej pary dniu.

Jakie prezenty dla gości weselnych wybrać? 

W jaki sposób podziękować gościom za przybycie na ślub? Oprócz słów podziękowań warto zadbać też o niewielki upominek. Mały, ale przemyślany, gustowny prezent wzbudzi ciepłe uczucia i pokaże, że państwo młodzi cieszą się z obecności bliskich w dniu ich ślubu. Co wybrać na upominki ślubne dla gości? Propozycji prezentów jest naprawdę wiele. Upominek nie musi być kosztowny, wystarczą cukierki albo ładnie przyozdobione ciasteczka. Liczy się przede wszystkim pamięć i gest. Chętnie wybierane prezenty to słodycze, pachnące świece i mydełka, drobne roślinki, magnesy z napisami, zdjęcia. 

Przygotowanie prezentów dla gości

W co opakować upominki dla gości weselnych? Najlepszym wyborem będą idealnie nadające się do tego celu woreczki z organzy na akcesoria ślubne. Można umieścić w nich czekoladki, cukierki, zapachowe mydełko czy breloczek, a przy ozdobnej tasiemce zawiesić bilecik z imieniem czy dodatkową ozdobę na przykład w formie świeżych kwiatów. Dostępne w wielu kolorach będą pasowały do charakteru dowolnego ślubu. Ich lekki, półprzezroczysty materiał prezentuje się wyjątkowo stylowo, delikatnie, nienachalnie, kojarzy się z dobrym smakiem i elegancją. Opakowane w nie prezenty z pewnością wzbudzą radość gości.