Oryginalny pierścionek

Panowie coraz częściej poszukują oryginalnych, wyjątkowych pierścionków zaręczynowych dla swoich ukochanych. Wiedzą o tym doskonale producenci biżuterii, dlatego też z roku na rok tworzą oni ciekawe, niepowtarzalne modele z pięknych kamieni szlachetnych. Pierścionek z rubinem (kliknij) to bezapelacyjnie jeden z najbardziej rozchwytywanych przez panów modeli. Dlaczego? Odpowiedź poniżej.

Pierścionek zaręczynowy dla wyjątkowej kobiety

Panie w ostatnim czasie często zwracają uwagę na kolorową biżuterię. Żółte, białe i różowe złoto z kolorowymi, błyszczącymi kamieniami to zdecydowanie hit w ostatnich miesiącach. Na półkach w sklepach jubilerskich znaleźć można mnóstwo pierścionków ozdobionych rubinami, szmaragdami, szafirami i innymi kamieniami. Trzeba przyznać, że taka biżuteria jest niepowtarzalna i zauważalna. Panie, które na co dzień noszą pierścionki, naszyjniki, bransoletki oraz kolczyki z kolorowymi kamieniami szlachetnymi zdecydowanie wyróżniają się w tłumie.

Pierścionek z rubinem

Piękny, purpurowy kolor, klasyczny kształt i ponadczasowy design – te elementy wyróżniają pierścionki z rubinem na tle innych. Do tego dochodzi również bardzo korzystna cena, gdyż za takie modele panowie nie zapłacą więcej niż 1500 – 3000 zł. Rozbieżność jest dość duża, jednak wiele zależy od tego, jakiej wielkości jest kamień, jaki on ma kształt, co go dookoła ozdabia oraz kto wyprodukował dany pierścionek. Jeżeli panowie chcą kupić swoim wybrankom unikatowe, niespotykane modele, to zdecydowanie warto odwiedzić lokalnych jubilerów u których znajdzie się takie piękne pierścionki za naprawdę niską cenę. Tych modeli nie spotka się w popularnych sieciówkach z biżuterią.

Pierścionek z rubinem – idealny model na zaręczyny?

Panowie bardzo często zastanawiają się, czy ten pierścionek sprawdzi się również jako model zaręczynowy. Zdecydowanie tak. Pod warunkiem, iż wybierze się pierścionek efektowny, złoty z dużym rubinem z pięknymi dodatkami. Panie z pewnością będą pozytywnie zaskoczone otrzymaniem takiego unikatowego i niespotykanego pierścionka.