Obrączki w Białymstoku – oryginalne, wyróżniające się projekty

Wybierając obrączki ślubne można zdecydować się na najprostszy, minimalistyczny projekt, bez żadnych ozdób. Niemniej jednak, ponieważ jest to wyjątkowa biżuteria, która ma łączyć dwoje ludzi na całe życie, warto wybrać bardziej wyszukany projekt, który będzie się wyróżniał.

Obrączki w Białymstoku – dopełniające się projekty

Obrączka ślubna wykonana według indywidualnego projektu może zostać zaprojektowana w taki sposób, by stanowiła dopełnienie drugiej. Przykładowo na jednej obrączce może widnieć znak nieskończoności wykonany z innego odcienia złota bądź kamieni szlachetnych i lekko wystający poza obręb obrączki, a druga może posiadać ten sam znak, jednak wyżłobiony w obrączce. W ten sposób po zetknięciu stanowią one jedność i oddają nieskończoną miłość łączącą dwoje małżonków. Innym projektem może być śruba i gwint. W tym przypadku z jednej obrączki wystaje kształt śruby, który może być pokryty diamentami. Z kolei na męskiej obrączce może się znajdować gwint. Wspólnie symbolizować będą trwałość łączącego dwoje ludzi uczucia. Obrączka ślubna, która stanowi dopełnienie drugiej to bardzo ciekawy i oryginalny projekt, a pomysłów może być naprawdę wiele.

 Ceny obrączek na specjalne zamówienie

Kiedy wybiera się obrączki w białymstoku, które wykonanie wymaga większej ilości poświęconego czasu i precyzji, trzeba liczyć się z wyższymi kosztami. Ceny obrączek będą się zaczynać od ponad 1000 zł. Dodatkowo płaci się nie tylko za skomplikowany projekt, ale również użyte do niego materiały. Dla odważnych polecane są obrączki ślubne wykonane z trzech rodzajów złota: żółtego, białego i różowego. Takie obrączki wyglądają bardzo spektakularnie i podobają się zwłaszcza kobietom. Dla osób, które nie preferują żółtego złota doskonale sprawdzi się białe złoto, błyszczące lub szlifowane. Niezależnie od projektu można wybrać indywidualny grawer, który zwykle zawiera datę ślubu i imiona małżonków, jednak można zdecydować się również na krótką sentencję. Najważniejsze jest zadowolenie małżonków, gdyż to biżuteria, która będzie przez nich zawsze lub najczęściej noszona.