biżuteria ślubna

Modna panna młoda

Wesele to czas, w którym wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Piękna suknia dodająca pannie młodej uroku, starannie upięta fryzura, kolorowy bukiet wprowadzający świeżość do całej stylizacji. W tym dniu przede wszystkim to właśnie kobieta ma lśnić pełnym blaskiem, w tym pomoże jej odpowiednio dobrana biżuteria ślubna.

biżuteria ślubnaDodając sobie odrobiny ekstrawagancji i luksusu warto zapoznać się z panującymi trendami w świecie weselnej gorączki. Nie od dziś to co modne, na początku noszą popularne osobistości, to właśnie z nich bierze się przykład.

W tym roku w niepamięć odchodzi wszelki minimalizm, na targach weselnych możemy zobaczyć wiele strojnych i wyrazistych biżuterii ślubnych. Pomimo, że suknia gra główną rolę to biżuteria jest równie ważna, a nawet bardziej. Dopina całą stylizacje na ostatni guzik i błyszczy wraz z panną młodą na ślubnym kobiercu.

Trendy na ten rok mówią jasno, najlepszy będzie olśniewający efekt wow.  Projektanci tworzyli swoje dodatki z myślą – czym więcej, tym lepiej! Głównym elementem będą perły i duże kolczyki wysadzane kamieniami szlachetnymi.

Całość inspirowana będzie fauną i florą. Motywy zwierzęce oraz roślinne, pełne przepychu i świetlistej elegancji. Eksponowane w większej ilości naszyjniki inspirowane stylem boho w bardziej eleganckiej odsłonie również znajdują swoje miejsce na pokazach związanych z modą i biżuterią weselną.

Wszelki minimalizm i prostota odchodzi, a ten rok zapowiada wesela pełne blasku fleszy i diamentów w stylizacji panien młodych.