Jak wybrać winietki ślubne?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że winietki ślubne mogą zdecydowanie ułatwić organizację wesela. Wspomniany przedmiot jest w najprostszym możliwym ujęciu niewielką karteczką, która bardzo przypomina wizytówkę. Winietki stawiane są na stołach. Umieszczone jest na nich imię i nazwisko gościa. Czym należy się jednak sugerować przy wyborze omawianego produktu?

Spójny styl

Należy pamiętać, aby winietki ślubne ze sklepu LilyZaproszenia nie odbiegały znacząco od stylu zaproszeń ślubnych. Rekomendowane jest wykorzystanie zarówno w jednym, jak i drugim przypadku identycznego wzoru. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że spójny styl jest gwarancją ostatecznego sukcesu.

Oczywiście podejmując decyzję o wyborze winietek można także uwzględnić zdecydowanie bardziej odważne opcje. Można bowiem bez żadnego problemu dodać do omawianego produktu żywe gałązki czy niewielkie kwiaty. Jest to doskonałe rozwiązanie dla par nie przepadających za sztampowymi rozwiązaniami.

Orientacja

Kolejnym bardzo istotnym krokiem jest uwzględnienie orientacji. Warto wiedzieć, że obecnie w ofertach asortymentowych przedsiębiorstw specjalizujących się w branży weselnej można znaleźć winietki pionowe oraz poziome. Można zaobserwować, że obecnie zdecydowanie większym zainteresowaniem cieszy się druga wspomniana wersja. Jest przede wszystkim znacznie praktyczniejsza.

Godny uwagi jest fakt, że winietki pionowe mają więcej zalet niż mogłoby się wydawać. Produkt przede wszystkim będzie bardziej widoczny na stole.

Ciekawe kształty

Para młoda musi mieć świadomość, że nie jest skazana na tradycyjne prostokątne winietki. Obecnie można zdecydować się praktycznie na dowolny kształt, wzór czy kolor. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że ogromną popularnością cieszą się winietki kwadratowe, okrągłe czy w kształcie serduszek. Należy mieć świadomość, że praktycznie każdy symbol szczęśliwej miłości może nawiązywać do najpiękniejszego dnia w życiu przedstawicielki płci pięknej. Ponadto winietki o oryginalnym kształcie są w stanie przyciągnąć wzrok zaproszonych gości.