Zaproszenie na ślub, a efekt trójwymiarowości

Producenci różnego rodzaju zaproszeń oraz kartek okolicznościowych przyzwyczaili nas do różnorodności modeli i wzorów. Co prawda zaproszenia ślubne przez długie lata trzymały się w miarę jednolitego standardu opierającego się na prostocie i jasnych barwach, tak obecnie również i w tej dziedzinie odnajdziemy powiew nowoczesności. Jakie zaproszenia ślubne są obecnie na topie?

Zaproszenia w trzech wymiarach?

Przeglądając obecne oferty zaproszeń ślubnych można wyciągnąć jeden wniosek – największą popularnością cieszą się zaproszenia ślubne 3D. Warto jednak zauważyć, że efekt 3D producenci osiągają na dwa różnorodne sposoby. Pierwszy z nich opiera się na przyklejeniu do powierzchni zaproszenia niewielkich gąbeczek z dodatkowymi elementami, zaś drugi na stworzeniu rozkładanej „książeczki”, która pokazuje swoje uroki dopiero po rozłożeniu.

Nowoczesna kolorystyka

Warto również zauważyć, że obecne w tym sezonie zaproszenia ślubne odchodzą od tradycyjnej kolorystyki, a zatem bieli oraz pastelowych barw. Polacy coraz częściej decydują się nie tylko na ślub kościelny, ale również na zawarcie związku małżeńskiego w innych obrządkach lub ślub cywilny, a tym samym w żaden sposób nie kierują się tradycyjnym postrzeganiem instytucji małżeństwa i tradycyjnymi barwami.