W jaki sposób najlepiej dobrać spinki do mankietów?

Każda oficjalna uroczystość, bez względu na to czy organizowana jest w gronie rodzinnym czy też biznesowym, wymaga nienagannego wyglądu zarówno ze strony pań jak i panów. Panie mają tę przewagę, że prócz przepięknych kreacji, powagę danej imprezy mogą podkreślić także przez odpowiednią biżuterię. Panowie mają w tym względzie nieco mniej możliwości, co jednak nie oznacza, że mają zupełnie związane ręce.

Spinki do mankietów od Ecarla
Jedną z męskich ozdób, które od wielu lat są niezmiennie popularne, są spinki do mankietów. Jest to niby niewielka rzecz, która przy pierwszym oglądzie nie rzuca się znacznie w oczy, jednak świadczy o szyku i elegancji każdego mężczyzny.

Czy do każdej koszuli pasują spinki mankietowe?
Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – nie każda koszula została stworzona do tego, aby jej mankiety były ozdabiane spinkami. Koszule, które posiadają guziki, powinny być zapinane na guziki. Spinki przeznaczone są do koszul, które w mankietach po obu stronach mają dziurki.

Jak optymalnie dobrać spinki?
Rodzaj wybranej spinki powinien przede wszystkim być uzależniony od charakteru imprezy. Im bardziej formalne wydarzenie, tym spinki powinny być bardziej eleganckie. Na imprezy w gronie znajomych, które nie charakteryzują się formalnym charakterem można założyć spinki do mankietów o weselszym designie. Mogą być na przykład w różnych kolorach czy posiadać zabawną grawerkę. Takie spinki można zamówić według indywidualnego projektu.