Świetny materiał na obrączki ślubne białe złoto

Jeśli nadchodzi ta chwila w Waszym życiu, w której musicie wybrać i kupić obrączki ślubne – to zapewne nie będzie to łatwy wybór. Nie ma się jednak czemu dziwić – przecież niewielu z nas ma okazję kupować obrączki kilka razy w ciągu życia, a zatem gdzie możemy zdobyć niezbędne doświadczenie? Częściowo mam nadzieję może pomóc niniejszy tekst.

Wybierz właściwy rozmiar
W odróżnieniu od pierścionka zaręczynowego, tutaj sprawa jest znacznie prostsza – nie musimy już podstępem zdobywać rozmiaru palca naszej przyszłej „drugiej połówki”, zapewne razem z nią odwiedzimy jubilera. Jeśli jednak od momentu wyboru i zamówienia obrączek minie sporo czasu do momentu właściwej uroczystości, to weźcie pod uwagę, że sporo się jeszcze może zmienić w kwestii rozmiaru. Jeśli któreś z Was jest w trakcie intensywnego, przedślubnego odchudzania, aby zmieścić się w wymarzoną sukienkę lub garnitur – może się okazać, że obrączka będzie za mała i będzie spadać. Jeśli natomiast zamiast tracić na wadze – ona rośnie albo kobieta jest w ciąży – to za jakiś czas może się okazać, że jest problem z założeniem obrączki. Nie kupujmy ich więc zbyt wcześnie.

Ciekawy materiał na obrączki ślubne białe złoto od Ecarla
Jeśli chcemy, aby nasze obrączki były inne niż wszystkie, to zamiast zwykłego, żółtego złota, pokryjmy nasze obrączki ślubne białym złotem. Będą wyglądały elegancko i łatwiej będzie dopasować do nich pozostałą biżuterię – nawet srebrną.